wtorek , 14 Sierpień 2018
Home » Aktualności » LKS ,,BUK” Rudy: Już dzisiaj turniej z wieloma atrakcjami – również dla kibiców. Już pojutrze.

LKS ,,BUK” Rudy: Już dzisiaj turniej z wieloma atrakcjami – również dla kibiców. Już pojutrze.

pilka_turniejW dniu dzisiejszym zapraszamy na III Turnieju Mikołąjkowym FIFA 2017 2VS2 organizowany przez klub LKS ,,BUK? Rudy. To wydarzenie odbędzie się dzisiaj w sobotę 10 grudnia br. Od dłuższego czasu organizatorzy informują, że dla kibiców, którzy pojawią się na III Turnieju Mikołąjkowym będzie przygotowane kilka atrakcji. Dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że prócz emocji związanych z samym turniejem i możliwością kibicowania swoim znajomym będą mogli Państwo sami spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. O szczegółach czytaj poniżej.

Wszystko dzięki dodatkowemu stanowisku przygotowanym specjalnie dla kibiców, na którym zainstalowana będzie konsola Xbox oraz czujnik ruchu Kinect, dzięki któremu przykładowo będą mogli Państwo zagrać wraz z znajomymi w kręgle lub sprawdzić się z kolegą na ringu bokserskim :).

Dodatkowo dla wszystkich, którzy nas odwiedzą zostanie zorganizowane losowanie, w którym będzie można wylosować wiele ciekawych nagród i gadżetów. Losy będą w sprzedaży na miejscu, podczas trwania całego turnieju do godziny 22.00, a ich koszt to jedyne 2zł., co w porównaniu do nagrody, jaką przykładowo będzie pendrive 16gb jest bardzo opłacalnym zakupem :). Zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia i wspólnej zabawy 🙂

*** 10 grudnia br., godz. 17.00, Rudzka “Stodoła”.

Redakcja