niedziela , 20 Styczeń 2019
Home » Aktualności » LKS ,,BUK” Rudy będzie funkcjonował pod nową batutą!!!

LKS ,,BUK” Rudy będzie funkcjonował pod nową batutą!!!

lks_bukDo przysłowiowego ,,trzęsienia ziemi”  doszło w rudzkim klubie piłkarskim. Jak już wcześniej informowaliśmy część członków ,,starego” Zarządu klubu zgłosiło zamiar rezygnacji z pracy. Taki stan rzeczy wymuszał na działaczach, zawodnikach i sympatykach naszego klubu by wyłonić ,,nowy garnitur” najważniejszych działaczy klubu. To właśnie stało się sobotni wieczór. Od tej chwili rudzki klub będzie już grał pod batutą nowego Zarządu. Prezesem został Wojciech Krzyżanowski. O kolejnych poczynionych zmianach czytaj poniżej.

Jak wiadomo w sobotę 20 stycznia br. w klubowej kawiarence LKS ,,BUK” Rudy odbyło się zebranie, które miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. Zebranie rozpoczęło się od podsumowania roku 2017 przez prezesa sekcji skata. Następnie pan Piotr Chroboczek przybliżył zgromadzonym osobom piłkarski rok 2017. W dalszej kolejności głos zabrał dotychczasowy skarbnik Roman Wilk – podsumowując wydatki i dochody klubu. A następnie podsumował wszystko przewodniczący komisji rewizyjnej Jan Mucha. Po czym głos po raz kolejny zabrał Piotr Chroboczek przybliżając działania przez ostatnie 4 lata.

Po części sprawozdawczej zebrania rozpoczęła się część wyborcza, która miała doprowadzić do wyboru nowego zarządu klubu.

Z dotychczasowych funkcji zrezygnowali prezes Piotr Chroboczek, skarbnik Roman Wilk oraz sekretarz Krzysztof Cynarski.

Pierwszy punktem był wybór rodzaju głosowania, wszyscy jednogłośnie wyrazili zgodę na losowanie jawne. Na kandydatów wybrano Wojciecha Krzyżanowskiego, Ryszarda Morgałę, Bartosza Przybyłę, Stefana Gruszka, Piotra Tworuszkę oraz Bogdana Szulc. Panowie zostali przez wszystkich zaakceptowani i udali się do osobnego pomieszczenia aby ustalić swoje przyszłe role w klubie.

Po podjęciu tych ustaleń nowy prezes pan Wojtek Krzyżanowski ogłosił 6 osobowy skład Zarządu na kolejną kadencję.

Oto nowe władze rudzkiego klubu:

Wojciech Krzyżanowski – prezes, Stefan Gruszka – v-ce prezes, Bartosz Przybyła – skarbnik/sekretarz, Piotr Tworuszka – kierownik klubu, Ryszard Morgała – kierownik ds. marketingu, Bogdan Szulc – kierownik ds. zarządzania.

Dodatkowo wybrano komisję rewizyjną w składzie: Artur Bębenek – przewodniczący komisji, Adam Tworuszka, Tomasz Bok – członkowie.

Następnie podziękowano staremu zarządowi i opuszczającym go Panom, po czym nowy kierownik ds. marketingu – Ryszard Morgała, przedstawił plany klubu na przyszłe lata. Po przedstawieniu planów zaprezentowano gadżety, które już na wiosnę Rudzcy kibice będą mogli nabyć!

*** Nasza redakcja składa wielkie podziękowania poprzedniemu Zarządowi klubu i każdemu z jej członków osobno. Panowie, przez wiele lat zrobiliście w klubie dobrą robotę. Na każdym odcinku – sportowym, wychowawczym, współpracy z organizacjami lokalnymi i całym środowiskiem. Niezapomniane będą wszystkie wydarzenia sportowo-kulturalne które odbyły się za Waszych rządów. Ze szczególną wdzięcznością podkreślamy wszystkie akcje ( festyny i wydarzenia ) charytatywne, w tym szczególnie te mające wesprzeć ciężko chorego Kewina. Brawo! I dziękujemy.

Nowemu zarządowi i jego członkom życzymy, żeby ta dobra robota była kontynuowana. Tak by w naszym klubie działo się nadal dobrze – sportowo, wychowawczo i pod względem życia społeczno-kulturalnego. Mamy nadzieję, że nowe siły, nowe pomysły mogą być tego gwarantem. Wszystkiego dobrego.

Redakcja