wtorek , 14 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Kolejna kolizja samochodów na Kolonii!

Kolejna kolizja samochodów na Kolonii!

policja migaW niedzielę, niemal w samo południe, około godz. 11:30 na drodze wojewódzkiej DW 919 Racibórz – Rudy ? Sośnicowice na wysokości Kolonii Renerowskiej doszło do kolejnego wypadku samochodowego. Tym razem wszystko skończyło się ,,tylko? na szkodach materialnych, ale czy zawsze tak będzie? Po raz kolejny okazało się, że odcinek drogi wojewódzkiej przebiegający przez Kolonię wyzwala u kierowców ,,złe? emocje, w wyniku czego dochodzi tutaj często do wypadków komunikacyjnych. Od wielu lat nasza redakcja apeluje ustawicznie, by w tym miejscu szczególnie zachować ostrożność i nie pozwalać sobie na drogową nonszalancję. Niestety, niemal co kilkanaście dni w tym rejonie dochodzi do mniej lub bardziej groźnych zdarzeń drogowych.

W niedzielnym wypadku udział wzięły ? samochód osobowy marki Nissan z samochodem dostawczym.

Według wstępnych oględzin ( prawdopodobnie ) samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do kolizji. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu.

Na miejscu wypadku pracowali zarówno policja jak i straż pożarna.

Poniżej prezentujemy zdjęcia powypadkowe prezentowane przez raciborski portal internetowy: www.naszraciborz.pl

Zdjęcia z wypadku patrz:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/54196-kolizja-nissana-z-samochodem-dostawczym-na-trasie-raciborz-rudy.html

Redakcja