wtorek , 23 Lipiec 2019
Home » Aktualności » Kolejna katastrofa na ligowych boiskach.

Kolejna katastrofa na ligowych boiskach.

Cóż można powiedzieć po kolejne rundzie meczów rozegranych w lokalnych ligach? Niewiele dobrego. A jednak zacznijmy od informacji dobrych i bardzo dobrych. Otóż kuźniańska Stal po raz kolejny – ,,planowo” pokonała rywala z Nieboczów. Super zagrali również juniorzy BUK-u, którzy to odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. I to takie jednoznaczne. I na tym dobre informacje się kończą, bowiem zarówno BUK, jaki i Koziołki i Jankowice swoje mecze przegrały i to wyraźnie. Do grona przegranych dostosowała się również drużyna trampkarzy BUK-u. Z kolei Siedliska ,,uniknęły” kolejnej porażki bowiem na swój mecz nie dotarły. I tak w gronie seniorów nasze drużyny w 5 meczach odniosły – 1 zwycięstwo, 3 porażki, jeden mecz się nie odbył. Wszystkie nasze drużyny strzeliły swoim rywalom zaledwie 4 bramki ( Stal-3 i Jankowice – 1 ), straciły natomiast 9 bramek. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki.

^^^ Klasa ,,A”:

*** Czarni Gorzyce-LKS ,,BUK” Rudy 4:0

^^^ Klasa ,,B”:

*** LKS Jankowice – Naprzód II Czyżowice 1:3

*** Odra Nieboczowy – KS Kuźnia Raciborska 0:3wyniki

*** LKS Ruda Kozielska             0-2             LKS Adamowice

^^^ Klasa ,,C”:

*** LKS Cyprzanów             –             LKS Siedliska, goście z Siedlisk na mecz nie dojechali,

^^^ Juniorzy:

*** LKS ,,BUK” Rudy 6:0 LKS Raszczyce

^^^ Trampkarze:

*** LKS ,,BUK” Rudy – Naprzód Borucin 1:3.   Redakcja