wtorek , 19 Luty 2019
Home » Aktualności » Jeśli pić, to tylko ,,Rudzką kroplę”.

Jeśli pić, to tylko ,,Rudzką kroplę”.

„Rudzka kropla” to naturalna woda mineralna, której źródło znajduje się w okolicach Bystrzycy Kłodzkiej. Za sprawą swojego delikatnego smaku, optymalnego nasycenia składnikami mineralnymi, a także niskiej zawartości sodu, jest doskonałym produktem dla osób aktywnych, ceniących zdrowy styl życia, ludzi młodych, a także dla rodzin z dziećmi i osób starszych.

Ta doskonała woda nisko nasycona CO2, jest wspaniałym wzbogaceniem dla diety ubogiej w sód, a dodatkowo poddawana jest procesowi odżelaziania, co potęguje jej prozdrowotne atuty. Jej bogata w składniki mineralne kompozycja (ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 1260 mg/l), a także naturalne pochodzenie czynią ją idealną do picia na co dzień, optymalną dla każdego bez względu na wiek i stan zdrowia.

Woda „Rudzka kropla” dostępna jest w dwóch rodzajach:

  • delikatnie gazowana
  • gazowana

Można ją zakupić w butelkach o pojemnościach 0,5 oraz 1,5 litra.

Inspiracją dla stworzenia „Rudzkiej kropli” stała się inicjatywa, mająca na celu odbudowę Pocysterskiego Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach, a jej wyborny smak i walory prozdrowotne, sprawiają, że jest ona wyjątkowo ceniona przez smakoszy wód i ludzi dbających o zdrową dietę. Woda w swojej oryginalnej butelce z etykietą przedstawiającą zamek rudzki, stanowi dodatkową nietuzinkową pamiątkę dla pielgrzymów i turystów licznie odwiedzających Stare Opactwo.

„Rudzka kropla” to nie tylko woda to również inicjatywa jak i misja mająca na celu wsparcie odbudowy Pocysterskiego Zespołu Klasztorno-Pałacowego w Rudach, a także propagowanie zdrowia. Jest to produkt o wysokich walorach prozdrowotnych, którego jakość doceniają zarówno smakosze wód, entuzjaści zdrowego stylu życia, jak również osoby podlegające diecie nisko sodowej. Woda „Rudzka kropla” pochodzi z ujęcia mieszczącego się na terenie Kotliny Kłodzkiej, a szczytny cel jakiemu przyświeca, dodaje jej niezwykłego wymiaru. Butelki z klasztorem na etykiecie to wspaniała pamiątka z pobytu w tym niezwykłym miejscu, a turyści i pielgrzymi odwiedzający kompleks mogą gasić pragnienie tą doskonałą wodą, wspierając jednocześnie jego renowację.

*** Zamówienia na wodę mineralną:

TEL: +48 669 693 105

zamowienia@rudzkakropla.pl

http://rudzkakropla.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja