niedziela , 24 Luty 2019
Home » Aktualności » Jeśli oglądać mecze Mistrzostw Świata, to tylko w rudzkiej ,,STODOLE”. Zapraszamy do Strefy Kibica.

Jeśli oglądać mecze Mistrzostw Świata, to tylko w rudzkiej ,,STODOLE”. Zapraszamy do Strefy Kibica.

Jak każdy prawdziwy kibic piłki nożnej wie, szybkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – Rosja 2018. Przed nami rozpościera się więc potężna i ,,smaczna” piłkarska uczta. A skoro będziemy dużo przesiadywać przed ekranem telewizora, to my mamy propozycję dla wszystkich kibiców z Rud i najbliższej okolicy. Chodzi o to, by mecz oglądać wspólnie. A jeśli tak, to miejsce może być tylko jedno – rudzka STODOŁA. Zapraszamy więc na wieloodcinkowy piłkarski serial.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na początku tego tygodnia zarząd klubu podpisał umowę z Telewizją Polską dotyczącą legalnej transmisji meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018.

W związku z tym w rudzkiej “Stodole” znajdującej się na stadionie LKS ,,BUK” Rudy powstanie STREFA KIBICA!

Zapraszamy serdecznie do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji i kibicowania reprezentacji Polski!

Wstęp na STREFĘ KIBICA będzie całkowicie bezpłatny, a terminarz transmitowanych spotkań znajdą Państwo w specjalnej zakładce klubowej strony w menu poziomym lub pod adresem http://www.bukrudy.pl/strefa-kibica/

Serdecznie zapraszamy.

Redakcja