wtorek , 17 Lipiec 2018
Home » Aktualności » Jednym słowem ? był wśród nas.

Jednym słowem ? był wśród nas.

BenuśTym razem wizyta Ojca Benajamina Remiorz w rodzinnym kraju ( w Rudach ) jest wyjątkowo długa. Wszystko jednak co piękne kiedyś się kończy. I tak właśnie jest również z odwiedzinami Ojca Benjamina. Pamiętamy jeszcze lipcowe dni, kiedy to Ojciec przybył do Rud wraz z 3 osobową rodziną z Paragwaju. Wszystko za sprawą zbliżających się Światowych Dni Młodzieży w których wspólnie wzięli udział. I to zarówno w wydarzeniach które odbywały się w naszej Parafii, jak i w wydarzeniach krakowskich. Poza tym, Ojciec Benjamin w czasie pobytu w Rudach wziął udział w  wydarzeniach i spotkaniach z różnymi grupami, organizacjami i osobami prywatnymi. Jednym słowem ? był wśród nas.

Dla przykładu, w ostatnich dniach Misjonarz gościł na Jubileuszu 70-lecia Szkoły Podstawowej w Rudach i w rudzkim Przedszkolu.

Już niedługo jednak Ojciec Benjamin kończy swój urlop w Rudach i będzie się z nami żegnał ? wraca bowiem do Paragwaju, gdzie czekają na niego jego wierni i przyjaciele. Oficjalna pożegnalna msza św. i kazanie Ojca Benjamina odbędzie się w najbliższą niedzielę w rudziej Bazylice. Zapraszamy na to wydarzenie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z radosnego spotkania Misjonarza z przedszkolakami z rudzkiego Przedszkola.

SONY DSC

Zdjęcia:  http://przedszkole-w-rudach.cba.pl/galeria/spotkanie-z-ojcem-benjaminem/

Redakcja