wtorek , 21 Listopad 2017
Home » Aktualności » Jarmark świąteczny w rudzkiej szkole już dzisiaj. Zapraszamy.

Jarmark świąteczny w rudzkiej szkole już dzisiaj. Zapraszamy.

Rada Rodziców, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudach serdecznie zapraszają na jarmark świąteczny, który odbędzie się w hali gimnastycznej szkoły  w niedzielę 18 grudnia 2016 r. w godzinach od 10.00 do godz. 17.00.   Od godziny 13.45 planowane są występy artystyczne uczniów (na starej sali gimnastycznej w budynku szkoły). W czasie jarmarku będzie możliwość nabycia kartek świątecznych, stroików świątecznych oraz wiele innych ozdób przygotowanych przez uczniów oraz ich rodziców. Smaczne ciasto, aromatyczna kawa i tradycyjny grzaniec przybliżą nam atmosferę nadchodzących Świąt.

Dla dzieci Rada Rodziców przygotowała smaczne kakao. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cele charytatywne ? samorząd uczniowski przygotuje paczki świąteczne dla chorych uczniów naszej szkoły oraz dla osób samotnych i chorych mieszkających w naszej parafii. Rodzice, którzy zadeklarowali chęć upieczenia ciasta, proszeni są o dostarczenie ciasta w niedzielę od godziny 9.00. W sprzedaży będzie również świąteczny numer gazetki szkolnej „Rudzik” – 51 stron w kolorze w cenie 5 zł.

Szanowni Rodzice, bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie dzieci w przygotowanie ozdób do jarmarku, za wspólną pracę z dziećmi, z nauczycielami w szkole. Jestem przekonany, że wszystkie działania podjęte w ramach jarmarku; wspólna praca rodziców, dzieci i nauczycieli, działalność charytatywna – te wszystkie wartości są nie do przecenienia i mają niepowtarzalne znaczenie wychowawcze.

Bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu!

 

Program artystyczny – występy uczniów:

*** godz. 13.45 – klasa II a w występie artystycznym o zimie (p. Grażyna Nosiadek),

*** godz. 14.00 – występ szkolnego zespołu wokalnego pod dyrekcją pana Marcina Lubosa (My też Pastuszkowie, Kolędowania nadszedł czas, Tyle kolęd, Świeć gwiazdeczko, To co dobre),

*** godz. 14.30 – występ artystyczny klasy II b „W świątecznym nastroju” (p. Barbara Kania),

*** godz. 14.45 – występ artystyczny klasy II c „O Śnieżynce i Mikołajach” (p. Martyna Górska),

*** godz. 15.00 – klasa III a w przedstawieniu „Świąteczne rozmowy” (p. Renata Paradowska) oraz występy muzyczne Zuzanny Filar z Antoniną Misztelą oraz Kamila Drożdżoka,

*** godz. 15.45 – klasa III b w inscenizacji o Bożym Narodzeniu (p. Agnieszka Siedlaczek),

*** godz. 16.30 – Występ jasełkowy „O prawdziwym bogactwie słów kilka” (p. Magdalena Wrona) oraz występ muzyczny dzieci ze świetlicy szkolnej oraz uczennic z zespołu wokalnego prowadzonego przez panią Magdalenę Wronę.

Serdecznie zapraszamy.     Redakcja