poniedziałek , 18 Styczeń 2021
Home » Aktualności » Dzisiaj: Kiermasz świąteczny w rudzkiej szkole już dzisiaj. Zapraszamy.

Dzisiaj: Kiermasz świąteczny w rudzkiej szkole już dzisiaj. Zapraszamy.

Rada Rodziców, nauczyciele, dyrekcja oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Rudach serdecznie zapraszają na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w szkole  dzisiaj, tj. w niedzielę 16 grudnia 2018 r. w godzinach od 10.00 do godz. 17.30.   Planowane są również występy artystyczne uczniów. 

Na godzinę 14.00 zaplanowano występ zespołu wokalnego, 0 godz. 15.00 występy wokalne uczniów, zaś o godz. 16.00 przedstawione zostaną jasełka. Wszystkie występy odbędą się na sali gimnastycznej.

W czasie jarmarku będzie możliwość nabycia kartek świątecznych, stroików świątecznych oraz wiele innych ozdób przygotowanych przez uczniów oraz ich rodziców. Smaczne ciasto, aromatyczna kawa i tradycyjny gorący napój przybliżą nam atmosferę nadchodzących Świąt.

Bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy do udziału w kiermaszu!

Serdecznie zapraszamy.

Zaproszenie !

         Rada Rodziców, Samorząd Szkolny, Grono Pedagogiczne oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach serdecznie zapraszają na kiermasz świąteczny, który odbędzie się na hali sportowej szkoły  w niedzielę 16 grudnia 2018 r. w godzinach od 10.00 do godz. 17.30.
Na godzinę 14.00  zaplanowany jest występ zespołu wokalnego pod dyrekcją pana Krzysztofa Weingartha. O godzinie 15.00 zaplanowane są występy wokalne uczniów przygotowanych przez panią Magdalenę Wronę, następnie w programie świąteczno-zimowym zaprezentują się uczniowie klasy trzeciej szkoły podstawowej, którzy zostali przygotowani przez swoją wychowawczynię panią Grażynę Zachłód. O godzinie 16.00 będzie możliwość obejrzenia jasełek bożonarodzeniowych “Smutne święta”, w których wystąpią uczniowie klas szóstych przygotowani przez panią Sylwię Magierę. Wszystkie występy odbędą się na sali gimnastycznej.
W czasie kiermaszu będzie możliwość nabycia kartek świątecznych, ozdób świątecznych oraz choinkowych. Smaczne ciasto, aromatyczna kawa i tradycyjny grzaniec przybliżą nam atmosferę nadchodzących Świąt. Do nabycia będzie również najnowszy, świąteczny numer gazetki szkolnej “Rudzik”. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele charytatywne – chcielibyśmy wesprzeć chorych uczniów naszej szkoły, samorząd uczniowski przygotuje również paczki świąteczne dla osób samotnych i chorych mieszkających w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego wspólnego przedsięwzięcia.      Organizatorzy

Redakcja