czwartek , 21 Czerwiec 2018
Home » Aktualności » Jak zagra dzisiaj BUK z Brzeziem? 0, 1 ….. 3 punkty????

Jak zagra dzisiaj BUK z Brzeziem? 0, 1 ….. 3 punkty????

lks_bukJuż dzisiaj – w niedzielę, drużyna Beniamina Miery, będzie miała kolejną szansę na odbicie się od dna w tabeli Serie ,,A”. W ubiegłym tygodniu, po emocjonującym meczu zespół seniorów uległ w Bukowie, aż 4:0. Warto dodać, że ten mecz niestety nasz zespół kończył w 9!!! A przez najbliższe mecze, bracia Oczko nie założą klubowych trykotów. Jest to kara za ostatnie czerwone kartki w Bukowie.

Kończąc mecz w Bukowie, drużyna prowadzona przez Mierę jest już w 100% skupiona na najbliższym meczu. Oglądając ligową tabelę, to niestety rudzki BUK nie jest faworytem tego spotkania, bowiem po ostatniej porażce spadł na ostatnią pozycję w tabeli z zaledwie jednym punktem.

Nasz dzisiejszy rywal z Brzezia zajmuję aktualnie 10 pozycję z 8 punktami. Patrząc jednak na Naszą drużynę możemy być pełni optymizmu, bowiem do kadry na ten mecz powrócą Wilczek, Procek, i Wanglorz. My liczymy tylko na jedno, że rudzka drużyna wreszcie przełamie i zdobędzie komplet punktów. Czy tak się stanie dowiemy się już dzisiaj po popołudniowym meczu.

 *** LKS ,,BUK” Rudy – LKS Brzezie

Niedziela, 10.09.2017 r., godz. 15.30, boisko w Rudach.    Redakcja