czwartek , 4 Marzec 2021
Home » Aktualności » Jak to w rudzkim klubie ,,latoś” bywało?

Jak to w rudzkim klubie ,,latoś” bywało?

lks_bukKończy się 2018 r. Każdy z nas podsumowuje więc to wszystko co wydarzyło się w mijającym roku. I jest jak zawsze – mamy wiele sukcesów, ale i porażek. Za nami są dobre ale i złe dni, smutki i radości. Niestety wielu z nas spotkały również te najważniejsze – nieodwracalne zdarzenia. Było więc tak jak zawsze. Życie bowiem niesie ze sobą wszystko – dobro i zło. Problem leży więc w tym, jak ominąć to drugie a doświadczać pierwszego? Jak to robić musi sobie odpowiedzieć każdy z nas.

W ostatnich dniach tego roku Zarząd i zawodnicy rudzkiego klubu LKS ,,BUK” Rudy spojrzeli również ,,do tyłu” i przeanalizowali to jak przebiegał w klubie i wokół niego cały miniony rok. Ocenę pozostawiamy wszystkim zainteresowanym. Gdyby jednak chcieć pokusić się o notkę za ten okres, to zdaniem naszej redakcji mocna 4+ ze wskazaniem na 5 z minusem jest w pełni uzasadniona. Taka ocena działań rudzkiego klubu musi więc być budująca na przyszłość.

Poniżej przedstawiamy analizę działalności klubu widzianą niejako ,,od środka” klubu. Warto poczytać, warto to wszystko docenić i zawołać głośno – Gratulujemy i prosimy o jeszcze.

***  http://www.bukrudy.pl/podsumowanie-roku-2018/

Redakcja