niedziela , 20 Styczeń 2019
Home » Aktualności » Jak BUK przegrał wygrany mecz!

Jak BUK przegrał wygrany mecz!

Długo można by pisać o tym spotkaniu, lecz ze względu na tempo rozgrywek i kolejny zbliżający się mecz BUK-u tylko w dużym skrócie podsumujemy go jako mecz pełen walki i zmian nastrojów. Nastąpiło w nim wiele zwrotów akcji. nasi seniorzy rozpoczęli mecz od dobrego uderzenia. Najpierw wyszli na dwubramkowe prowadzenie ( 0:2 ), kontrolując w pełni przebieg spotkania. Później nastąpił przestój i strata dwóch goli ( 2:2 ), a co najgorsze dostosowanie się do poziomu i stylu gry przeciwnika.

Nadzieje odżyły gdy pięknym strzałem popisał się Wanglorz ( 2:3 ), lecz także na próżno, ponieważ gdy wszyscy myśleli już o wygranej los ukarał rudzkich piłkarzy za bierną postawę w drugiej odsłonie spotkania i piłka ponownie wpadła do naszej bramki po stałym fragmencie gospodarzy ( 3″3 ).

Po meczu pozostał duży niedosyt, ponieważ mieliśmy rywala w pierwszej połowie praktycznie na łopatkach i wystarczyło postawić przysłowiową kropkę nad i. Niestety ta sztuka się nie udała, a nam pozostaje szanować 1 punkt zdobyty przez rudzką drużynę i myśleć już o kolejnym spotkaniu.

lks_buk*** GKS Dąb Gaszowice II 3 – 3 LKS ,,BUK” Rudy

Bramki zdobyli:

Mariusz Wanglorz x2

Mateusz Procek.

Redakcja