wtorek , 14 Sierpień 2018
Home » Aktualności » III Turniej Mikołajkowy FIFA 17 już niedługo. Znamy już plan turnieju.

III Turniej Mikołajkowy FIFA 17 już niedługo. Znamy już plan turnieju.

turniejmikmZbliża się zima, to samo można powiedzieć o miesiącu grudniu i wszystkich świętach z nim związanymi. Począwszy od Barbórki, poprzez Św. Mikołaja, Adwent, Święta Bożego Narodzenia a na Sylwestrze kończąc. Również z tym okresem organizowane jest wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych. Jednym z nich jest III Turniej Mikołajkowy FIFA 17. Organizatorzy: Zawodnicy i zarząd LKS Buk Rudy. Miejsce: Stadion LKS ,,BUK? Rudy – “Rudzka Stodoła”, Termin: 10.12.2016 r. ( sobota ). Jak więc widzimy kończący się sezon w piłce kopanej wcale nie musi oznaczać rozstanie na dobre.

Dlaczego organizujemy taki turniej?

Ponieważ piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie. Niestety każdy sportowiec musi pogodzić się z tym, że co roku nadchodzi przerwa spowodowana złymi warunkami pogodowymi i koniecznością odpoczynku. Aby wyjść naprzeciw potrzebom, nasz klub już od 3 lat proponuje spotkanie, podczas którego nasi zawodnicy, działacze, kibice wraz z znajomymi i rodzinami mogą poczuć ducha sportowej rywalizacji w trochę inny sposób niż zazwyczaj. Naszą ideą jest umożliwienie rywalizacji jaka towarzyszy nam na boisku, a także łączenie ludzi różnych pokoleń z naszych okolic. Dodatkowym atutem turnieju jest gra w parach, która uczy ludzi współpracy i stosunków międzyludzkich, które niewątpliwie przydaje się na boisku, ale również w życiu codziennym.

W szczególności zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do odwiedzenia nas w tym dniu. Jest to bardzo dobra forma spędzenia wieczoru, dzięki której będą mogli Państwo choć w małym stopniu zrekompensować sobie brak adrenaliny towarzyszący Wam podczas meczów ligowych. Warto nas też odwiedzić, dlatego, że mamy dla Państwa przygotowanych kilka niespodzianek, o których można przeczytać na stronie www.bukrudy.pl lub na klubowym facebook’u pod linkiem https://www.facebook.com/events/1295368023816465/

Zapisy: Niestety zostały już zakończone.

Lista uczestników turnieju: http://www.bukrudy.pl/lista.pdf

Redakcja

planturnieju

turniejmik