środa , 26 Czerwiec 2019
Home » Aktualności » To już dzisiaj. I Ty otwórz serce – impreza dla Kewina już dzisiaj w rudzkiej STODOLE!

To już dzisiaj. I Ty otwórz serce – impreza dla Kewina już dzisiaj w rudzkiej STODOLE!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w imprezie – ,,Wszyscy gramy dla Kewina”, która odbędzie się już dzisiaj, tj. w sobotę 2 grudnia br. Od godziny 16.00 będzie czekać na Państwa wiele atrakcji. Między innymi będzie można kibicować swoim znajomym biorącym udział w IV Turnieju Mikołajkowym w grę FIFA 18, w którym udział wezmą także piłkarze Górnika Zabrze, ROW-u 1964 Rybnik, GKS Katowice, a także żużlowiec Kacper Woryna i zawodnik Ju Jitsu Robert Henek. Między swoimi meczami nasi goście na pewno znajdą czas na rozmowę, wręczenie autografu czy zrobienie sobie z Wami wspólnego zdjęcia.

Dodatkowo dla wszystkich kibiców przygotowane zostaną różne stanowiska do gry, które niewątpliwie każdy z Was powinien wypróbować. Podczas imprezy odbędą się także licytacje oraz losowania nagród z zakupionych przez Państwa cegiełek. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was ponad 75 nagród z losowania i około 15 gadżetów na licytację! Dla każdego, który będzie razem z nami znajdzie się także wszystko co do kibicowania i grania jest potrzebne, ponieważ będzie funkcjonował bogato zaopatrzony bufet.

Całkowity dochód z imprezy „WSZYSCY GRAMY RAZEM DLA KEWINA” zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego zawodnika.

Wiele radości, dużo atrakcji i wspaniali goście – tak w skrócie możemy zobrazować to co będzie się działo 2 grudnia na obiekcie klubu LKS ,,BUK” Rudy. Serdecznie zapraszamy do przybycia, ponieważ wszyscy razem zagramy o to, aby pomóc Kewinowi wygrać z chorobą.

DZIĘKUJEMY!

Redakcja