poniedziałek , 25 Marzec 2019
Home » Aktualności » Firma Passionis z Sośnicowic również wspiera rudzki BUK.

Firma Passionis z Sośnicowic również wspiera rudzki BUK.

Niedawno, w trakcie organizacji IV Turnieju Mikołajkowego klub LKS,,BUK” Rudy otrzymał wsparcie w postaci ręczników na nagrody od firmy Passionis z Sośnicowic. Dzisiaj miło jest nam poinformować czytelników, że współpraca między klubem a firmą zawiązała się już na stałe. Firma Passionis zaopatrzy rudzki BUK w haftowane ręczniki z personalizowanym nadrukiem! Dziękujemy za chęć współpracy i zaufanie, a także mamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie obu stronom dużo korzyści.

Najważniejszą informacją jest fakt, że firma z Sośnicowic ma w swojej ofercie wiele innych wspaniałych rzeczy i produktów. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej oferty. Naprawdę warto.

Zapraszamy do nabycia ręczników z naszym logiem oraz pełną personalizacją. Klubowe ręczniki, które są gotowe będą dostępne już na pierwszym meczu rundy wiosennej. Jeśli chcą Państwo zamówić ręcznik z pełną personalizacją to prosimy o kontakt do naszego przedstawiciela d/s marketingu Ryśka Morgała pod nr telefonu 518 317 955. Będzie to można także zrobić na pierwszym meczu ligowym. W sposób oczywisty odbiór wtedy będzie możliwy na kolejnym spotkaniu naszej drużyny jako gospodarz.

Redakcja