niedziela , 16 Grudzień 2018
Home » Aktualności » Firma AMT REKLAMA Ciągle z Nami!

Firma AMT REKLAMA Ciągle z Nami!

Już od dłuższego czasu firma AMT REKLAMA z Rud mocno wspiera działania i inicjatywy rudzkiego klubu LKS ,,BUK” Rudy. Dzisiaj chcemy im bardzo podziękować i poinformować Państwa, że nasz klub nadal może liczyć na ich pomoc. W ostatnim czasie przeprowadzone zostały z firmą rozmowy na temat ewentualnych możliwości dalszej współpracy. Rozmowy doprowadziły do zawarcia porozumienia.

Można śmiało więc stwierdzić, że mamy kolejnego partnera technicznego w naszym klubie. Panowie od początku roku mieli pełne ręce roboty, ponieważ zdążyli już zaprojektować i wykonać osłony i konstrukcję nowej tablicy wyników, wykonali dla nas Karty Kibica, o których niedawno informowaliśmy, a także ciągle pomagają nam w działalności reklamowej klubu. Można by długo tak wymieniać w jakich dziedzinach i zadaniach są dla nas ogromnym wsparciem, lecz najważniejsze jest to, że AMT REKLAMA jest z nami i nas wspiera za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie obustronne korzyści!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do skorzystanie z oferty naszego partnera: www.amtreklama.pl

Redakcja