środa , 26 Czerwiec 2019
Home » Aktualności » Festyn Jesienny w szkole już dzisiaj. Zapraszamy.

Festyn Jesienny w szkole już dzisiaj. Zapraszamy.

festynMamy jesień, rok szkolny również rozkręcił się na dobre. Na tyle, że dzieci, młodzież jak również grono pedagogiczne i inni pracownicy szkoły podejmują kolejne przedsięwzięcia. Najnowszym i tym na ,,dzisiaj” jest organizacja Festynu Jesiennego.   Informujemy, że w  niedzielę 22 października br. ( dzisiaj ) odbędzie się festyn szkolny związany przede wszystkim z pasowaniem pierwszoklasistów oraz otwarciem galerii szkolnej najlepszych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum za ubiegły rok szkolny.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.30 – na samym początku wystąpią ze swoim programem artystycznym uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej, następnie zostaną oni pasowani na uczniów szkoły oraz otrzymają pamiątkowe dyplomy. O godz. 16.00 planowane jest wręczenie dyplomów i wyróżnień dla najlepszych uczniów naszej szkoły, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali najlepsze w szkole wyniki w nauce oraz wzorowej i bardzo dobre zachowanie (świadectwo z wyróżnieniem, tzw. “świadectwo z biało-czerwonym paskiem”).

W trakcie imprezy zaprezentuje się również w krótkim programie chór szkolny prowadzony w tym roku przez nowego nauczyciela pana Krzysztofa Weingartha. Pani Kasia Lubos wraz z aktywem biblioteki szkolnej przygotowuje projekt promujący czytelnictwo w szkole, związany z projektem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w ramach którego szkoła pozyskała fundusze na zakup książek do biblioteki szkolnej. Będzie również możliwość nabycia najnowszego numeru gazetki szkolnej “Rudzik”, tradycyjnie rada rodziców będzie serwowała na stołówce szkolnej kawę oraz domowe wypieki. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, krewnych dzieci do udziału w imprezie. Mile widziani będą również inni goście. Zapraszamy na to wydarzenie. Poniżej przedstawiamy plakat zapraszający na to wydarzenie.

Redakcja