poniedziałek , 19 Listopad 2018
Home » Aktualności » Drużyna z rudzkiego MOW-u nie dała szans swoim rywalom. Gratulujemy.

Drużyna z rudzkiego MOW-u nie dała szans swoim rywalom. Gratulujemy.

24 października br. wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego brali udział w zawodach sportowych w Jaworzu. Organizatorem zawodów był tamtejszy MOW. Reprezentacja rudzkiego ośrodka uplasowała się w klasyfikacji drużynowej na I miejscu.

Trasa marszobiegów przebiegała szlakiem górskim o długości 4,2 km i różnicy wysokości 500 m. Rudzka ekipa w klasyfikacji zespołowej zajęła I miejsce, dzięki trzem najlepszym czasom swych zawodników. Indywidualnie wychowankowie MOW w Rudach także zajęli bardzo wysokie pozycje. Warto dodać, że w zawodach brało udział ponad 50 zawodników z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych z różnych rejonów Polski. Dla rudzkiego ośrodka jest to naprawdę duże osiągnięcie, biorąc pod uwagę fakt, że warunki atmosferyczne pozostawiały wiele do życzenia. Mimo to ekipa z Rud wygrała klasyfikację generalną po raz czwarty z rzędu.