środa , 26 Czerwiec 2019
Home » Aktualności » Dobre wiadomości z boisk – BUK i Stal rozgromiły rywali. Zła wiadomość – LKS Jankowice tkwi w kryzysie.

Dobre wiadomości z boisk – BUK i Stal rozgromiły rywali. Zła wiadomość – LKS Jankowice tkwi w kryzysie.

Piłkarska sobota jest już za nami. Z 4-ch zaplanowanych na ten weekend meczów z udziałem naszych drużyn, w sobotę rozegrane zostały 3. Tym razem, za sprawą BUK-u i Stali statystyka jest bardzo okazała, obydwie te drużyny rozgromiły swoich rywali. Niestety, po raz kolejny bez punktu z boiska zeszła sympatyczna drużyna z Jankowic. Tym razem jednak zespół doznał nikłej porażki na trudnym terenie w Pawłowie. Niestety załamanie formy tej drużyny w jesiennej rundzie jest bardzo widoczne, najbardziej w ilości zdobytych punktów i zajmowanego miejsca w tabeli. Cały czas mamy jednak nadzieję, że kryzys w klubie zostanie jak najszybciej zażegnany czego drużynie szczerze życzymy. W przeszłości wiele drużyn z terenu naszej gminy ( jeśli nie wszystkie ) przechodziło kryzysy w formie i kryzysy organizacyjne w klubie. Mamy nadzieję, że po dogłębnej analizie przyczyn aktualnej sytuacji w klubie i w Jankowicach zapali się zielone światełko w piłkarskim tunelu.

W 3 meczach nasze zespołu uzyskały 2 zwycięstwa i 1 porażkę. Nasi zawodnicy strzelili 13 bramek, tracąc ich 2.

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich sobotnich meczów:

^^^ Klasa ,,A”:

*** LKS ,,BUK” Rudy     6-1       Dąb II Gaszowice

^^^ Klasa ,,B”:

*** KS Stal Kuźnia Raciborska           7-0       Przyszłość II Rogów

*** LKS Pawłów          1-0       LKS Jankowice.    Redakcja