wtorek , 19 Luty 2019
Home » Aktualności » Do tych pojedynków drużyny przystępują z wielkimi nadziejami.

Do tych pojedynków drużyny przystępują z wielkimi nadziejami.

W sobotę i niedzielę nasze drużyny będą walczyły o ligowe punkty. I nie ma co ukrywać, dla każdej z drużyn dzisiejsze i jutrzejsze pojedynki są bardzo istotne. Oczywiście chodzi i ewentualne zdobycze lub straty punktowe. Zawsze tak bywa, że wiosenna runda rozgrywek upływa w sposób bardzo szybki i z każdym kolejnym meczem waga meczów jest bardziej ważna. Tak również jest i będzie w tym roku. Cele naszych drużyn są zgoła różne. Stal z całą pewności marzy o awansie do Serie ,,A”, BUK co najmniej myśli o ugruntowaniu swojej pozycji w górnej strefie drużyn. W przypadku tej drużyny, wszystko jest jednak możliwe. Z kolei Koziołki marzą o spokojnym bycie w tabeli Serie ,,B”. W tym sezonie ta drużyna raczej nie może myśleć o większym celu. Najgorzej sytuacja wygląda z jankowickim LKS-em, który spadł na same dno tabeli i teraz musi wszystkimi działaniami a nade wszystko grą zrobić wszystko, by nie zostać zdegradowanym do klasy niższej. Utrzymanie w Serie ,,B” jest całkiem realne, wiele jednak w tym klubie musi się zmienić. Sami zawodnicy jak i zarząd wiedzą doskonale które fragmenty prowadzenia drużyny muszą zostać zmienione.

Każdej z drużyn życzymy zdobycia kompletu punktów.

 

^^^ Klasa ,,A”:

*** Sobota, 07.04.2018 r. nowa Wieś, godz. 16.00

Czarni Nowa Wieś – LKS ,,BUK” Rudy

 

^^^ Klasa ,,B”:

*** Sobota, 07.04.2018 r. Ocice, godz. 16.00

Ocice Racibórz – LKS Jankowice

 

*** Sobota, 07.04.2018 r. Zabełków, godz. 16.00

KS Kuźnia Raciborska -LKS Zabełków

 

*** Niedziela, 08.04.2018 r. Rogów, godz. 16.00

Przyszłość II Rogów – LKS Ruda Kozielska.

Redakcja