wtorek , 13 Sierpień 2019
Home » Aktualności » W Wielką Sobotę BUK zagrał wielki mecz! Jest pierwsza wygrana!!!

W Wielką Sobotę BUK zagrał wielki mecz! Jest pierwsza wygrana!!!

Hurrrrrra! Wreszcie nastąpiło przełamanie rudzkiego BUK-u. Oto po kilku przegranych meczach piłkarskiej wiosny i 1 remisie nasz zespół zagrał wreszcie na 500% swoich możliwości. Miło jest nam poinformować, że zakończył się wielkosobotni mecz BUK-u i Startu Pietrowice. Nadspodziewanie w meczu tym padł zaskakujący wynik. BUK wygrał gładko i to aż 5:0! Taki wynik musi budzić uznanie i jednak stanowi wielka niespodziankę. Gratulujemy naszym zawodnikom i mamy nadzieję, że oto zakończył się okres wiosennych przegranych. Zawodnicy zrobili wreszcie dobrą robotę. Mogą więc do wielkanocnych stołów zasiąść w dobrych humorach. Bezwzględnie jednak formę i psychikę trzeba zachować na kolejne mecze.

W drugim meczu Serie ,,A” kuźniańska Stal uległa w Pawłowie tamtejszej drużynie.

^^^ Klasa ,,A”:

*** LKS ,,BUK” Rudy  5-0   Start Pietrowice Wielkie

*** LKS Pawłów  4-3  KS Kuźnia Raciborska.

Redakcja

^^^ Zapowiedzi przedmeczowe: Już dzisiaj w Wielką Sobotę na stadionie rudzkiego BUK-u odbędzie się kolejny ligowy mecz naszej drużyny. Po kilku porażkach i 1 remisie wiosną nasza drużyna musi zacząć zdobywać punkty. Czy stanie się to faktem w tym meczu? Może być ciężko, wszkaże do Rud zawita 5 drużyna tabeli, BUK w tej chwili ,,okupuje” pozycję 9.

lks_bukEkipa trenera Rudzkiego po zimie nie potrafi się odblokować, zespół po 5 kolejkach zdobył zaledwie 1 punkt. Ekipa Pietrowic będzie solidnym kandydatem do przełamania się i znalezienia wiosennej formy. Zróbmy sobie prezent na święta i zainkasujmy 3 punkty! Czy te marzenia kibiców spełnia się jutro w Rudach? Można przyjść na rudzką BUKARENĘ i wspomóc naszych zawodników. No to – do boju!

*** LKS ,,BUK” Rudy   –    Start Pietrowice Wielkie  

Sobota, 20 kwietnia 2019 r., godz. 11:00. Zapraszamy.

Redakcja