wtorek , 19 Czerwiec 2018
Home » Aktualności » KATASTROFA BUK-u w Kornowacu!!!

KATASTROFA BUK-u w Kornowacu!!!

Z ostatniej chwili: niestety w stosunku do zakończonego dzisiaj meczu BUK-u w Kornowacu możemy powiedzieć tylko jedno –  KATASTROFA!!! BUK do Kornowaca pojechał odmienić swój los, niestety wrócił z bagażem aż 4 goli. Nasza drużyna uległa gospodarzom gładko 0:4!!! W ten oto sposób z ,,bagażem” 1 zdobytego punktu BUK zajmuje miejsce w ogonie Serie ,,A”. To nie zwiastuje nic dobrego.

Zanosi się na to, że 3 ligowy mecz drużyny z lokalnych lig piłkarskich rozegrają w trudnych deszczowych warunkach. Jak już wcześniej pisaliśmy drużyna rudzkiego BUK-u gra w ten weekend na wyjeździe. Najbliższym rywalem będzie zespół z Kornowaca. Tam też zapraszamy wszystkich naszych kibiców. Ewentualna przegrana BUK-u w dzisiejszym meczu mocno skomplikuje sytuację w tabeli naszego zespołu. Na dłuższy czas zepchnięty zostałby na dno tabeli. Najwyższa więc pora na mobilizację i nieoddawanie rywalom punktów.

Dzisiaj tj. w niedzielę 20.08.2017 r. rudzka drużyna uda się na boisko do Kornowaca, aby zmierzyć się z tamtejszą drużyną. Co tu wiele pisać o naszym niedzielnym rywalu? Jest to beniaminek, w zeszłym sezonie występował w klasie rozgrywek ,,B” z której to awansował bezpośrednio z pierwszego miejsca. W tym sezonie zajmują 8 lokatę, wygrywając wtorkowe spotkanie na trudnym terenie w Chałupkach. Z kolei drużyna prowadzona przez trenera Mierę musi się ,,odkuć” za dość nieudany początek sezonu i złapać wreszcie formę strzelecką, bo okazji do strzelenia bramek nie brakuję. dzisiejszy mecz na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych, ale wierzymy, że Nasz zespół wreszcie odnajdzie właściwy strzelecki rytm i nie zawiedzie w tym spotkaniu. A wszystkich kibiców i sympatyków, zapraszamy dzisiaj na to spotkanie!

*** KS Kornowac – LKS ,,BUK” Rudy

20.08.2017 r., Niedziela, godz. 17:00, Boisko w Kornowacu.

Redakcja