czwartek , 20 Luty 2020
Home » Aktualności » BUK poległ na swoim boisku, Koziołki zebrały tęgie lanie, Stal zgarnęła 3 punkty.

BUK poległ na swoim boisku, Koziołki zebrały tęgie lanie, Stal zgarnęła 3 punkty.

Niestety, drugi mecz BUK-u w rundzie wiosennej i druga porażka. Zespół z Rudy uległ na swoim boisku wiceliderowi Serie ,,A” z Krzanowic 0:2. Nie o takim wiosennym starcie marzyli rudzcy kibice. Czy w kolejnych meczach nadejdzie przełamanie?

Za nami połówka piłkarskiego weekendu tego tygodnia. W sobotę nasze zespoły rozegrały 2 spotkania. W klasie rozgrywek ,,A” kuźniańska Stal wygrała 2:0 z zespołem Naprzód Zawada. Z kolei Koziołki swój mecz rozegrały w Nieboczowach z tamtejszą Odrą – liderującą w Serie ,,B”. Niestety zawodnicy z Rudy Kozielskiej wspomnienia o tym meczu będą chcieli szybko i na trwale wymazać ze swojej pamięci. Niestety Odra zaaplikowała Koziołkom aż 7 bramek, nie tracąc żadnej. Wynik meczu jest więc oczywisty.

KS Kuźnia Raciborska  –  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2:0,

Odra Nieboczowy – LKS Ruda Kozielska 7:0.

*** Zapowiedzi meczów:

Przeżywamy pierwszy wiosenny weekend. Piłkarze ,,swoją wiosnę” rozpoczęli jednak w minionym tygodniu. Niestety ta inauguracja nie wypadła dla naszych drużyn okazale. Stal i BUK swoje mecze przegrały, Koziołki uzyskały natomiast remis. Nie ma co ukrywać, że nie były to wyniki naszych oczekiwań.   W ten weekend piłkarze z lokalnych lig rozegrają swoje kolejne mecze. Z jakim skutkiem? Na to pytanie odpowiedź uzyskamy częściowo dzisiaj zaś ostatecznie w dniu jutrzejszym. Poniżej przedstawiamy układ pojedynków czekających nasze zespoły w klasach rozgrywek ,,A” i ,,B”.

Mecze:

^^^  Klasa rozgrywek ,,A”:

*** Niedziela 2019-03-24, godz.: 15:00

LKS ,,BUK” Rudy – KS 1905 KRZANOWICE

*** Sobota 2019-03-23, godz. 15.00

KS Kuźnia Raciborska  –  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

^^^ Klasa rozgrywek ,,B”:

*** Sobota 2019-03-23, godz. 15.00

Odra Nieboczowy – LKS Ruda Kozielska.

Zapraszamy do wspólnego kibicowania.

Redakcja