wtorek , 23 Lipiec 2019
Home » Aktualności » Czy BUK uniknie dzisiaj pogromu?

Czy BUK uniknie dzisiaj pogromu?

lks_bukPomimo brzydkiej pogody, dzisiaj o godzinie 16.00 rudzka drużyna rozegra swój kolejny ligowy mecz. Tym razem rywalem BUK-u w meczu wyjazdowym będą Czarni Gorzyce. Ostatni mecz podopiecznych Miery był kolejnym meczem w którym nasi zawodnicy oddali punkty przez własną nieuwagę. Rywale doprowadzili bowiem do remisu po bramce samobójczej. Tymczasem nasz dzisiejszy rywal w ostatnim meczu wyjazdowym rozgromił drużynę z Bukowa aż 2:8!!! Ten wynik musi robić na naszej drużynie duże wrażenia i zapewne takowe robi. To nie była przypadkowa wygrana naszych dzisiejszych rywali, wszakże w lidze zajmują oni 5 miejsce a więc są o 10 poziomów wyżej niż nasza drużyna. Dlatego właśnie faworytem dzisiejszego meczu będą Czarni a nie BUK. Pytanie może być tylko jedno – czy rudzki BUK nie dozna pogromu i czy jest w stanie podjąć walkę. W tej sytuacji kwestia punktów ma drugoplanowe znaczenie. Wiemy, że piłka jest okrągła ale boiskowa prawda jest oczywista – to nasza drużyna musi dzisiaj liczyć na cud. Dlatego bezsensowne jest snucie planów na zdobycze punktowe, bowiem remis w dzisiejszym pojedynku byłby już wielkim cudem.

Pomimo paskudnej pogody zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na boisko do Gorzyc.

*** KS Czarni Gorzyce – LKS ,,BUK” Rudy

Niedziela, 17.09.2017 r. godz. 16:00.

Redakcja