niedziela , 20 Styczeń 2019
Home » Aktualności » Co w rudzkim klubie piszczy?

Co w rudzkim klubie piszczy?

Mamy zimę jakakolwiek by ona nie była. Ten fakt determinuje to jakie dyscypliny w bieżącym okresie są na ,,tapecie”. Ten fakt jednak nie oznacza, że tak ukochana przez nas piłka poszła w totalna odstawkę. O nie! Graja bowiem najważniejsze i najlepsze ligi europejskie, co pozwala nam na bieżąco śledzić piłkę kopaną na ekranach swoich telewizorów. To jednak nie wszystko, wiosna bowiem zbliża się szybkimi krokami. A jeśli tak, to zbliż się również piłkarska wiosna. To wszystko wymusza na lokalnych klubach piłkarskich, by powoli budzić się z zimowego snu i rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej sezonu. Tak właśnie stało się w rudzkim klubie piłkarskim, gdzie przygotowania do sezonu ruszyły już wielka parą.   

Od minionego wtorku drużyna trenera Miery rozpoczęła okres przygotowawczy. Rudzka drużyna w miesiącu styczniu będzie miała 3 jednostki treningowe, zaś w lutym zostaną one zredukowane do 2 jednostek ze względu na zaplanowane sparingi. Mecze testowe, które rozegra nasza seniorska grupa przedstawiamy poniżej, terminy spotkań mogą jednak ulec zmianie.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane grą w rudzkim klubie prosimy o kontakt z kierownikiem zespołu Panem Piotrkiem Tworuszka lub trenerem zespołu Panem Beniaminem Miera.

 

lks_buk*** Przewidywane terminy meczów sparingowych:

– 10.02.2018 r. LKS Żernica,

– 17.02.2018 r.  LKS Rachowice,

– 20.02.2018 r. LKS Ochojec,

– 28.02.2018 r. LKS Nędza,

– 11.03.2018 r. LKS Tęcza Wielowieś.

Redakcja