niedziela , 20 Styczeń 2019
Home » Aktualności » Co tym razem pokażą zespoły z lokalnych lig z terenu naszej gminy? Wyniki sobotnich meczów.

Co tym razem pokażą zespoły z lokalnych lig z terenu naszej gminy? Wyniki sobotnich meczów.

A piłka toczy się dalej. Jeszcze na dobre nie przeszły echa wyników uzyskanych w minionej kolejce, a tu piłkarzom przyjdzie walczyć o kolejne punkty. I niema co ukrywać, dla każdej z naszych drużyn będzie to walka o ważne punkty. Stal musi bowiem udowodnić, że remis na własnym boisku w poprzedniej kolejce był tylko zadyszką, a nie zapowiedzią spadku formy. To ważna kwestia, bowiem Stal jest niemal murowanym kandydatem do awansu do klasy rozgrywek ,,A”. Bardzo ważny mecz rozegrają Jankowice. W przypadku tej drużyny nie ma już nieważnych meczów. Każdy punkt liczy się w walce o ligowy byt w Serie ,,B”. Dalsze przegrane wyraźnie wskażą los naszej drużynie w kolejnych sezonach. My jednak mamy nadzieję, że tak się nie stanie.

Ważny mecz po lekkiej zadyszce rozegra również rudzki BUK. W przypadku tej drużyny uzasadnione wydają się nadzieje na 3 ligowe punkty. Warunek jest jednak jeden – zespól musi zagrać w pełni skoncentrowany i musi być skuteczny.  Pokora również jest wskazana.

Z kolei Koziołki powinny wreszcie pokazać, że nie staną się na stałe ,,B” klasowy słabeuszem. Tak w przypadku tej drużyny z pewnością nie musi być.

Poniżej przedstawiamy układ pojedynków na ten weekend.

 

^^^ ,,A” klasa – kolejka XXIV

*** LKS ,,BUK” Rudy – KS Unia Turza Śląska II

Niedziela, 06.05.2018 r. godz. 15.30

 

^^^ ,,B” klasa – kolejka XXIII

*** KS Przyszłość Rogów II – KS Stal Kuźnia Rac.  1:3

Sobota, 05.05.2018 r. godz. 17.00

*** Niedziela, 06.05.2018 r. godz. 15.00

LKS Ruda Kozielska – LKS Gamów

LKS Jankowice – LKS Pawłów

 

^^^ C klasa grupa II – kolejka XIV:

*** Sobota, 05.05.2018 godz. 15.00

LKS Płomień Siedliska – LKS Owsiszcze II 3:0.

Redakcja