piątek , 24 Listopad 2017
Home » Aktualności » Chłopaki – to nie tak miało być!

Chłopaki – to nie tak miało być!

Skupieni i pragnący zwycięstwa zawodnicy trenera Miery wyruszyli na walkę o pierwsze 3 punkt w bieżącym sezonie. Nie poszło jednak tak jakie były oczekiwania, miało być przełamanie skuteczności gry i wygrana. A chłopcy polegli. Nasi seniorzy nadal nie potrafią przełamać swojej niemocy strzeleckiej i po porażce z Studzienną przegrali na boisku w Kornowacu aż 0:4. Miejmy nadzieję, że ta porażka wiele nas nauczy i w kolejnym meczu z Nową Wsią zapolujemy na 3 punkty. Oby jednak nie było to kolejne czcze życzenie. A jak było w Kornowacu, poczytaj poniżej.

Pierwsza połowa w wykonaniu Rud wyglądała bardzo chaotycznie – niedokładne podania, coraz więcej popełnianych błędów co poskutkowało stratą aż 3 bramek w ciągu 5 minut!!! Gospodarze grali pewnie i agresywnie szybkie doskoki do zawodników Rud rozbijały akcje gości co poskutkowało bardzo niewielką ilością oddanych strzałów na bramkę rywala.

W drugiej połowie goście nadal atakowali i chcieli strzelić jak najwięcej bramek lecz zespół z Rud „ogarnął się” i próbował coś zdziałać lecz sytuacji bramkowych dla zespołu gości nie przybywało a jak coś się przytrafiło to nieskuteczność naszych zawodników nie pozwalała nam zdobyć bramki.

Gospodarze w 52 minucie dołożyli 4 bramkę i teoretycznie zakończyli mecz. Rudzanie próbowali swoich sił lecz nieskutecznie, później pojawiały się pojedyncze akcje obydwu zespołów, ale już nikt nie zdołał wbić piłki do siatki.

Miejmy nadzieję, że zespół trenera Miery pozbiera się po porażce i zwycięży u siebie z kolejnym rywalem, którym jest Nowa Wieś !

*** KS Kornowac 4 – 0 LKS ,,BUK” Rudy

Skład: Szymon Oczko – Michał Żyła (85. Szymon Uwara), Łukasz Moric, Patryk Oczko (Paweł Swoboda), Mikołaj Okulicki – Artur Bębenek (68. Oliwer Miera), Mario Jendryka, Tomasz Kufieta, , Mateusz Procek, Adam Tworuszka (85. Patryk Radler) – Beniamin Miera (45. Kasper Piontek)

Rezerwowi: Daniel Duda, Szymon Kalemba.