środa , 15 Sierpień 2018
Home » Aktualności » Cechuje Go – chęć niesienia pomocy innym. Stąd też odwiedził rudzki MOW.

Cechuje Go – chęć niesienia pomocy innym. Stąd też odwiedził rudzki MOW.

Niedawno w rudzkim MOW-ie miała miejsce ważna wizyta. Ośrodek odwiedził zawodowy kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walk MMA Marin Różalski. Odwiedziny miały miejsce – 3 marca br. Marcin Różalski znany jest ze swej bezinteresownej pomocy dla potrzebujących ludzi i zwierzą. Na jego rancho w Płocku schronienie znajdują porzucone psy, koty, a także konie, które nie nadawały się już do pracy. Spotkanie z wychowankami MOW-u zapowiadało się więc bardzo interesująco i obiecująco. I tak było.

Marcin w trakcie rozmowy poruszał kwestie dotyczące poszanowania przyrody oraz zwierząt. Przekonywał do tego, aby według własnego sumienia być zawsze dobrym człowiekiem, dbać o przyrodę i kochać zwierzęta. Podczas spotkania wychowankowie mieli możliwość zadawania pytań oraz zrobienia wspólnej fotki.

Na pytanie jednego z wychowanków „ Jaki jest powód przyjazdu do takiej placówki?” Marcin odpowiedział – „Chęć niesienia pomocy innym. Jeśli dzięki naszemu spotkaniu chodź jedna osoba zdecyduje przejść pozytywną przemianę, będzie to dla mnie wielki sukces. Kiedyś też błądziłem i to właśnie takie osoby, jak ja teraz, wskazały mi drogę którą podążam do dnia dzisiejszego”.

W podziękowaniu dla gościa, za przyjazd do placówki, wychowankowie klasy zawodowej podarowali własnoręcznie zrobioną przez nich budę dla psa. Na życzenie Marcina buda zostanie wystawiona na licytację a uzyskane środki pieniężne, zostaną przekazane na jedną z Fundacji na rzecz potrzebujących zwierząt.

Info: MOW Rudy

Redakcja