poniedziałek , 24 Wrzesień 2018
Home » Aktualności » BUK, Stal, Koziołki – wygrały, Jankowice trwają w kryzysie.

BUK, Stal, Koziołki – wygrały, Jankowice trwają w kryzysie.

wynikiKolejna – póki co ostatnia kolejka z rozgrywek jesiennych jest już za nami. Tym razem w grupie Seniorów nasze drużyny rozegrały 4 spotkania. I bilans nie jest wcale najgorszy. Krótko bowiem mówiąc, wygrały wszystkie za wyjątkiem zespołu z Jankowic. Niestety ta drużyna zaliczyła kolejną porażkę i póki co nie pomógł wdrożony plan naprawczy ,,B”. Miłym zaskoczeniem było zwycięstwo rudzkiego BUK-u na trudnym terenie w Kobyli. O te 3 punkty nie było łatwo, dlatego właśnie mają podwójną wagę. Ich zdobycie pozwoliło drużynie BUK-u pójść w górę tabeli. I oby był to trwały trend, oby naszej drużyny nikt z tej drogi nie zrzucił. Planowo wygrała kuźniańska Stal, natomiast Koziołki po ciężkim meczu wywalczyły komplet punktów. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki uzyskane przez nasze zespoły seniorskie.

Wyniki:

^^^ Klasa ,,A”:

*** Płomień Kobyla 2-3 LKS ,,BUK” Rudy

^^^ Klasa ,,B”:

*** KS Kuźnia Raciborska 3-0 Naprzód II Czyżowice

*** LKS Ruda Kozielska 3-2 LKS Owsiszcze

*** Przyszłość II Rogów 2-0 LKS Jankowice.   Redakcja