niedziela , 20 Styczeń 2019
Home » Aktualności » BUK na weekendowych boiskach.

BUK na weekendowych boiskach.

lks_bukWraz z przełomem miesiąca ligowe piłkarskie zmagania nabiorą tempa, a nasze drużyny będą miały okazję bardzo dużo zyskać bądź też ……. stracić. Mamy nadzieję, że rudzkie zespoły są dobrze przygotowane do sezonu i poradzą sobie z rozgrywaniem większej ilości meczy w jednym tygodniu niż zwykle. Poniżej przedstawiamy plan na trwający weekend.

^^^ Seniorzy:

Do Rud zawita aktualny lider rozgrywek czyli drużyna KS Czarni Gorzyce, który w tym sezonie pewnie zmierza po awans do ligi okręgowej. Jesteśmy pewni, że emocji w niedzielę na BUKARENA nie zabraknie, a rudzka ekipa jest w stanie sprawić w tym meczu niespodziankę!

*** LKS ,,BUK” Rudy – KS Czarni Gorzyce

Niedziela 29.04, godz. 15.30

 

^^^ Juniorzy:

Rudzka młodzież w niedzielę będzie musiała stawić czoła rówieśnikom z Pawłowa. Mecz będzie bardzo ciekawy. Z jednej strony BUK który chce odbić się od dna, a z drugiej Pawłów walczący o najwyższy wynik! Zapraszamy!

*** LKS ,,BUK” Rudy – LKS Pawłów

Niedziela 29.04, godz. 11.00

 

^^^ Trampkarze:

Hitowe spotkanie trampkarzy zaplanowano na sobotę. Na przeciw siebie stanęły 2 niepokonane do tej pory drużyny. Mocny UKS, oraz Rudzki ,,BUK” wspomagany dwójka zawodników z juniorów. Jak poradzili sobie trampkarze? Przekonamy się już niebawem, kiedy to zamieścimy na naszych łamach sprawozdanie z tego meczu.

*** UKS Gracz Lyski – LKS ,,BUK” Rudy

Sobota 28.04, godz. 10.00.

Redakcja