środa , 24 Lipiec 2019
Home » Aktualności » BUK, Koziołki, Stal i Płomień zainkasowały po 3 punkty, Jankowice coraz bardziej pogrążają swój stan.

BUK, Koziołki, Stal i Płomień zainkasowały po 3 punkty, Jankowice coraz bardziej pogrążają swój stan.

wynikiW 5 meczach drużyn Seniorów z terenu naszej gminy, nasze zespoły wygrały 4 mecze, niestety 1 mecz zakończył się porażką. Patrząc na wyniki tych meczów, nie należy jednak wyciągać daleko idących wniosków, bowiem wszystkie 4 zwycięstwa wywalczone były w pocie czoła. Najogólniej rzecz ujmując po minionej kolejce, cieszą zwycięstwa, martwi nas natomiast bezgranicznie czarna seria LKS-u Jankowice. Kolejna porażka ( bodajże 13 z rzędu ), nie wróży nic dobrego. W dalekiej perspektywie coraz bardziej wyłania się jednak widmo spadku do Serie ,,C”. Mamy jeszcze cień nadziei, że swój los drużyna z Jankowic nagle odmieni. Musi jednak już tylko wygrywać. Remis, niczemu już nie będzie służył. Tylko taka sytuacja pozwoli odbić się od dna i pójść na tyle w górę, by się utrzymać.

Pozostałe drużyny zrobiły swoje i umocniły swoje aktualne pozycje w tabeli. BUK nawet powędrował bliżej szczytu tabeli. Oby tak dalej i oby nie gorzej. Ta kolejka, poza meczem Jankowic musi radować wszystkich kibiców.

Poniżej przedstawiamy wszystkie uzyskane wyniki.

^^^ Klasa ,,A”:

LKS ,,BUK” Rudy   2-1            Unia II Turza Śląska

 

^^^ Klasa ,,B”:

*** Przyszłość II Rogów            1-3            KS Kuźnia Raciborska

*** LKS Jankowice            1-2            LKS Pawłów

*** LKS Ruda Kozielska            3-0            LKS Gamów

 

^^^ Klasa ,,C”:

*** LKS Płomień Siedliska 3:0 LKS Owsiszcze II.

Redakcja