czwartek , 21 Czerwiec 2018
Home » Aktualności » BUK – bierzmy się do roboty!

BUK – bierzmy się do roboty!

lks_bukJuż dzisiaj ( niedziela ) LKS ,,BUK” Rudy rozegra kolejne ligowe spotkanie w klasie ,,A”. Przypomnijmy, że nasza drużyna w tym sezonie tylko przegrywa, jeden mecz zremisowała.  Jak na drużynę która do niedawna grała w okręgówce to bardzo lichy wynik. Lichy i niepokojący.  Taka fatalna dyspozycja naszej drużyny może mieć bowiem dalsze konsekwencje. BUK wreszcie musi gromadzić punkty. W przeciwnym bowiem przypadku na stałe staniemy się drużyną z ogona tabeli i widmo degradacji ( kolejnej ) może popatrzeć nam w oczy. Wszystkie ręce i nogi musza więc wyjść na pokład. Za wszelką cenę nasi chłopcy muszą przypomnieć sobie swoją dobrą piłkę z ,,dawnych lat”. Nade wszystko na boisko nasza sborna musi wyjść skoncentrowana.  Wcale nie musimy wypracować 1000 niewykorzystanych sytuacji. Wypracujmy ich kilka i wykorzystajmy ich 50%. Wtedy będzie dobrze a punktów na koncie zacznie przybywać.

Drużyna trenera Miery po ostatniej fatalnej porażce z Kornowacem aż 4:0, już dzisiaj będzie chciała się odkuć. Drużyna do tego meczu przygotowała się poprzez 2 jednostki treningowe, miejmy nadzieję że rudzki BUK wreszcie odczaruje fatalną passę, i wygra. Drużyna Czarnych aktualnie zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 4 punktów. Nasza drużyna jest aktualnie 14 z zaledwie jednym punktem. Zapewne drużyna trenera Miery  będzie próbowała dopisać do swojego konta 3 punkty, a kibice będą ich wspierać do ostatniego gwizdka. No to do roboty!

LKS ,,BUK” Rudy : Czarni Nowa Wieś
Niedziela/27.08.2017/godz. 15.30/Stadion w Rudach.

Zapraszamy!

Redakcja