środa , 3 Czerwiec 2020
Home » Aktualności » 500+: możesz skorzystać z porad urzędnika.

500+: możesz skorzystać z porad urzędnika.

Dzisiaj, tj. w piątek 5 lipca 2019 r. rządowy program 500 + rusza w gminie Kuźnia Raciborska. Do dyspozycji mieszkańców naszej gminy będą urzędnicy z MOPS i Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Nasza gmina wybrana została przez władze wojewódzkie do kolejnej odsłony programu rządowego „Rodzina 500+”, zakładającego przyznawanie świadczenia pieniężnego teraz także na pierwsze i jedyne dziecko w rodzinie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców naszej Gminy do Kuźni Raciborskiej na Plac Zwycięstwa w dniu 5 lipca 2019 r. od godz. 11:00 do 14:30 na spotkania z pracownikami Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz pracownikami naszego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej, którzy będą udzielali Państwu porad związanych z programem rządowym „Rodzina 500+”.

Dodatkowo zapraszamy na happening promujący akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje z rodziną”; pokazy i atrakcje prowadzone będą przez policjantów, strażaków oraz ratowników wodnych. Zaprezentują się również inne organizacje naszego regionu, tj. Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Państwowa Stacja Sanitarna.

Czekać na Was będą liczne stoiska, porady, animacje i zabawy dla najmłodszych!

 DLA PIERWSZYCH 120 DZIECI LODY GRATIS !!!

Zapraszam serdecznie.

Redakcja