wtorek , 23 Lipiec 2019
Home » Aktualności » To już dzisiaj – po raz kolejny zagramy dla Kewina.

To już dzisiaj – po raz kolejny zagramy dla Kewina.

Zarząd i zawodnicy klubu LKS ,,BUK” Rudy zapraszają na festyn rodzinny, który odbędzie się już w dzisiaj, tj. w sobotę 19 maja 2018 roku na boisku sportowym w Rudach. Impreza ta będzie miała szczególny charakter. Wszelkie fundusze, jakie uda się pozyskać zostaną bowiem przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację Kewina, do niedawna zawodnika rudzkiego BUK-u, u którego zdiagnozowano złośliwy nowotwór kości piszczelowej. Start festynu o godzinie 14.00.

Kewin, jest obecnie po kilku poważnych zabiegach i walczy o to, by odzyskać zdrowie. Przechodzi bardzo dużą ilość badań, a już teraz wiadomo, że czekają go kolejne zabiegi. Zdając sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji znalazła się jego rodzina i on sam, zarząd i zawodnicy LKS ,,BUK” Rudy postanowili zorganizować festyn rodzinny, podczas którego będzie możliwość udzielenia pomocy Kewinowi. Całkowity dochód z imprezy zostanie bowiem przekazany na leczenie i rehabilitację Kewina.

Zamiarem działaczy rudzkiego BUK-u jest zaangażowanie w wydarzenie znanych i lubianych przez wszystkich ludzi, a także właścicieli różnych firm i organizacji. Dlatego też i Ty nie możesz pozostać obojętnym. Już 19 maja br. możesz dołożyć swą cegiełkę do walki Kewina z chorobą. Wystarczy, że pojawisz się w Rudach i dobrze się bawiąc pomożesz w chorobie młodemu człowiekowi.

 

Program wydarzenia:

– godz. 14.00 – Mecz ligowy LKS Buk Rudy vs LKS 05 Tworków,

– godz. 16.00 – występy przedszkolaków,

– godz. 16.30 – pokaz szkolenia psów,

– godz. 17.00 – Rączka Gotuje LIVE,

– godz. 18.30 – występ Grzegorza Stasiaka,

– godz. 19.30 – Rączka Gotuje LIVE,

– godz. 20.30 – licytacje, losowania,

– godz. 21.30 – zabawa taneczna z zespołem Enjoy.

Oprócz tego dostępne będą: atrakcje dla dzieci, bogato zaopatrzony bufet oraz stanowisko do gry z VR.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja