środa , 3 Czerwiec 2020
Home » Aktualności » Tylko BUK zgarnął całą pulę punktów.

Tylko BUK zgarnął całą pulę punktów.

Wysokość: 70,5 cm, Szerokość: 104 cm

Za nami kolejny dzień rozgrywek w lokalnej piłce kopanej. Mimo święta 1 maja, 3 nasze drużyny występujące w lokalnych rozgrywkach rozegrały więc swoje mecze. Niestety, tym razem tylko rudzki BUK bronił honoru gminnej piłki zwyciężając swojego rywala. Swój mecz BUK wygrał 3:0 ze Zgodą Zawada. Z kolei ,,gładko” swoje mecze przegrały Koziołki oraz kuźniańska Stal. W sumie w tych 3 meczach padło aż 13 bramek, tyle tylko, że z ,,naszych” tylko BUK strzelił 3 gole, pozostałe 10 bramek wpadło do sita Koziołków i Stali. Poniżej przedstawiamy uzyskane wyniki.

Po tej kolejce BUK zajmuje w Serie ,,A” 7 miejsce w tabeli, kuźniańska Stal jest na 8 pozycji. Z kolei w Serie ,,B” Koziołki piastują 11 pozycję w tabeli.

^^^ Uzyskane wyniki:

LKS Studzienna (Racibórz)             6-0         KS Kuźnia Raciborska

LKS ,,BUK” Rudy            3-0         Zgoda Zawada Książęca

LKS Adamowice                4-0         LKS Ruda Kozielska.

Redakcja

……………………………………………………

*** Zapowiedź meczu: Tak jak zapowiadaliśmy, długi weekend obfitować będzie w piłkę kopaną. Każda z drużyn seniorów rozegra w trakcie jego trwania 3 mecze. Niestety pierwszy mecz z tego zestawu nasza drużyna przegrała. Porażka boli tym bardziej, że pokonała nasz zespół ostatnia drużyna tabeli. Już jednak jutro – 1 maja br. nadejdzie możliwość do rehabilitacji zespołu.

Przed nami bowiem 23 kolejka spotkań Raciborskiej klasy “A”. W tej kolejce podopieczni Jacka Rudzkiego wyjdą na boisko w Rudach by powalczyć o kolejne ligowe punkty, a przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna z Zawady Książęcej. Po przebudzeniu w meczu z drużyną z Pietrowic, przyszła porażka po bardzo słabym meczu w Zawadzie Wodzisławskiej. Czy zgodnie z tą naprzemienną regułą tym razem nasi piłkarze pokażą klasę na boisku i zwyciężą swój mecz, czy też zwycięstwo z Pietrowicami było tylko chwilą dobrego podczas słabej rundy naszej drużyny?

Oby nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i weekend majowy mogli spędzać w dobrych nastrojach! Do zobaczenia na stadionie!

Stadion w Rudach, 01.05.2019 r. godz. 15:00

*** LKS ,,BUK” Rudy – LKS “ZGODA” Zawada Książęca.

Redakcja